Opis produktu:
- Aerozol do zwalczania much, komarów, os i innych owadów latających wewnątrz pomieszczeń. Stworzony na bazie ekstraktu pyretrum - substancji owadobójczej pochodzenia roślinnego, otrzymywanej z kwiatów złocienia.
Rodzaj przechowywania:
- Przechowywać w temperaturze otoczenia
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:
Środki ostrożności: Niebezpieczeństwo H222 Skrajnie łatwopalny aerozol. H229 Pojemnik pod ciśnieniem. Ogrzanie grozi wybuchem. H410 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. P102 Chronić przez dziećmi. P210 Przechowywać z dala od źródeł ciepła/iskrzenia/otwartego ognia/gorących powierzchni. Palenie wzbronione. P211 Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. P251 Pojemnik pod ciśnieniem. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. P410+P412 Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. P260 Nie wdychać rozpylonej cieczy. P273 Unikać uwolnienia do środowiska. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Pierwsza pomoc: Zapewnić dostęp świeżego powietrza. Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem. Ośrodek Toksykologiczny w Warszawie, tel.: (022) 619 66 54. Skutki uboczne nie są znane. Puste opakowanie i pozostałości preparatu dostarczyć na odpowiednie wysypisko lub do utylizacji. Substancje czynne: pyretryny i pyretroidy 0,25% (0,25 g/100 g), geraniol 0,01% (0,01 g/100 g), butotlenek piperonylu 1% (1 g/100 g). Zawiera: Niskowrzącą modyfikowaną frakcję benzynową. Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym na opakowaniu.
Przygotowanie i stosowanie:
Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Zamknąć drzwi i okna. Trzymając puszkę pionowo rozpylić preparat w całym pomieszczeniu, w szczególności w okolicach drzwi i okien. Pomieszczenie do 20 m2 opryskiwać przez ok. 10 s. Po skończonym zabiegu pozostawić pomieszczenie zamknięte przez ok. 15 min, po czym starannie wywietrzyć. W celu zwalczania os lub uzyskania natychmiastowego efektu produkt stosować bezpośrednio na owady. Rozpylać z odległości min. 1 m od ścian, tkanin i mebli.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:
Spray na muchy i komary
Adres producenta:
BROS Sp.j. ul. Karpia 24 61-619 Poznań
Adres zwrotny:
Podmiot odpowiedzialny: BROS Sp.j. ul. Sokoła 7/6 60-644 Poznań tel.: (61) 826 25 12 e-mail: biuro@bros.pl www.bros.pl